Aktuality

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Vážení rodiče, milí žáci, v souvislosti s aktuálním nařízením Ministerstva zdravotnictví a následného doporučení krajského úřadu jsme přistoupili k dočasnému přerušení výuky z důvodu šířícího se viru COVID-19, a to do odvolání s účinností od 11. března 2020. O dalším postupu nařízení Ministerstva zdravotnictví a obnově výuky vás budeme informovat zde na webových stránkách nebo […] … Chci vědět více »

Pololetní přehrávky hudebního oboru a hodiny otevřených dvěří tanečního oboru

V týdnu od 20. do 24. ledna, budou probíhat pololetní přehrávky žáků hudebního oboru pro rodiče. V tomtéž týdnu, budou probíhat hodiny otevřených dvěří pro rodiče žáků tanečního  oboru.       … Chci vědět více »

Hudební pohádka „Kaňka do pohádky“ a taneční vystoupení „Než stromek zazáří“

Ve středu 18.12. v 18.00 hodin uvede literárně dramatické oddělení pod vedením uč. Olgy Šulové, za spolupráce hudebního a tanečního oddělení muzikál „Kaňka do pohádky“. Ve čtvrtek 19.12. v 17.00 hodin, budou mít žáci tanečního oboru předvánoční vystoupení s názvem „Než stromek zazáří“.   Všichni jsou srdečně zváni. … Chci vědět více »

Adventní sobota na náměstí a Adventní koncert v kostele sv. Martina

V soboru 7.12.2019 budou žáci naší školy účinkovat na 2. adventní sobotě na náměstí v Blansku. Čas začátku celého programu je v 15.00 hodin a naše škola začíná 15.30 hodin. V neděli 8.12. 2019 vás srdečně zveme na Adventní koncert v kostele sv. Martina. V programu vystoupí učitelé, žáci a hosté školy. Začátek koncertu je […] … Chci vědět více »

Předvánoční koncert žáků hudebního oboru

Zveme vás srdečně na předvánoční koncert žáků hudebního oboru. Pondělí 2.12.2019 v 17.00 hodin, Dělnický dům Blansko. … Chci vědět více »

Zápis na nový školní rok 2019/2020

V pondělí 2. a úterý 3. září 2019, probíhá od 12.30 do 17.30 hodin zápis do všech oborů a předmětů naší školy. Budeme se těšit na viděnou.               … Chci vědět více »

Hrajeme si s uměním – příměstský tábor Soukromé ZUŠ Blansko

Hrajeme si s uměním Léto máme spojeno s teplem, vodou, koupáním, bosýma nohama, zmrzlinami, dovolenými, cestováním, letními tábory a dalšími vesměs příjemnými radovánkami. Zvláště děti čeká po školním maratónu kýžený oddech. Ne však každý rodič si může udělat v práci dva měsíce prázdnin a tak se nabízí ona šalamounská otázka: Kam s nimi? Soukromá základní […] … Chci vědět více »

Výročí foklorních souborů Drahan a Drahánek Blansko, 8.6.2019

Příjemný podvečer si užili v hlavním sále Dělnického domu v Blansku 8. června všichni ti, kteří přišli společně s manžely Jeřábkovými a tanečníky vystupujících folklórních souborů oslavit dvě krásná jubilea – FS Drahan v letošním roce slaví 45. narozeniny a jeho mladší bratr Drahánek rovných 40 let. V pestrém programu, plném krásných písní a tanců, […] … Chci vědět více »

1 2 3 4