Aktuality

Zápis na nový školní rok 2019/2020

V pondělí 2. a úterý 3. září 2019, probíhá od 12.30 do 17.30 hodin zápis do všech oborů a předmětů naší školy. Budeme se těšit na viděnou.               … Chci vědět více »

Hrajeme si s uměním – příměstský tábor Soukromé ZUŠ Blansko

Hrajeme si s uměním Léto máme spojeno s teplem, vodou, koupáním, bosýma nohama, zmrzlinami, dovolenými, cestováním, letními tábory a dalšími vesměs příjemnými radovánkami. Zvláště děti čeká po školním maratónu kýžený oddech. Ne však každý rodič si může udělat v práci dva měsíce prázdnin a tak se nabízí ona šalamounská otázka: Kam s nimi? Soukromá základní […] … Chci vědět více »

Výročí foklorních souborů Drahan a Drahánek Blansko, 8.6.2019

Příjemný podvečer si užili v hlavním sále Dělnického domu v Blansku 8. června všichni ti, kteří přišli společně s manžely Jeřábkovými a tanečníky vystupujících folklórních souborů oslavit dvě krásná jubilea – FS Drahan v letošním roce slaví 45. narozeniny a jeho mladší bratr Drahánek rovných 40 let. V pestrém programu, plném krásných písní a tanců, […] … Chci vědět více »

Slavnostní koncert k 25. výročí založení Soukromé ZUŠ Blansko 29.5.2019

    ARS UNA, SPECIES MILLE Umění jedno, podob tisíce   Aby slunce bylo jasné a kousíček citu i v nás, aby věci nejen krásné měly svůj řád i čas…   Sálem Dělnického domu v Blansku, který se oděl do slavnostního hávu, se v podvečer poslední květnové středy nesou verše. Soukromá základní umělecká škola, založená před […] … Chci vědět více »

Literárně dramatický obor na Dětské scéně v Lužánkách

Dne 16.3.2019 se naši žáci literárně dramatického oboru zúčastnili oblastního kola postupové přehlídky dětského divadla v SVČ Lužánky Brno. Skupina mladších dětí postoupila do krajského kola.                                                         … Chci vědět více »

Zobcové flétny jdou do finále

Po okresním kole soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů konané na ZUŠ Boskovice, žáci z oddělení zobcových fléten pod vedením učitele Karla Odehnala postoupili do krajského kola, kde také měli úspěch. Držme jim palce i v tom národním. … Chci vědět více »

Pololetní přehrávky hudebního oboru a hodiny otevřených dvěří tanečního oboru pro rodiče

Tento týden probíhají v hudebním oboru třídní přehrávky pro rodiče, zároveň probíhají hodiny otevřených dveří pro rodiče žáků tanečního oboru. Klasická výuka odpadá, taktéž odpadá veškerá hromadná výuka (hudební nauka, pěvecký sbor). … Chci vědět více »

Krásné vánoční svátky

Soukromá základní umělecká škola Blansko, všem žákům, rodičům a příznivcům školy, přeje krásné Vánoce, klidné vánoční svátky a do nového roku jen to nejlepší.   … Chci vědět více »

1 2 3