Aktuality

Návrat výuky do tanečního oboru od 25.5.2020

Dle materiálu vydaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy s názvem OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020, který stanovuje základní provozní podmínky základních uměleckých škol od 11. května 2020, a to v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020, je nutné postupovat dle stanovených pravidel. … Chci vědět více »

Obnovení výuky od 11.5.2020, návratka s vyjádřením

Vážení rodiče, v souvislosti s otevřením základních uměleckých škol pro individuální výuku ode dne 11. 5. 2020, kdy začne výuka podle oficiálních rozvrhů jednotlivých pedagogů, samozřejmě mimo skupinových předmětů (hudební nauky, komorního zpěvu, komorní hry, jednotlivých souborů, školního orchestru, školního pěveckého sboru). Žádáme vás o sdělení, zda vaše dítě nastoupí do běžné výuky za dodržení všech bezpečnostních […] … Chci vědět více »

Distanční výuka na naší škole

Vážení rodiče, milé žákyně a žáci, v současné době je naše Soukromá základní umělecká škola Blansko do odvolání uzavřena dle nařízení Vlády ČR. Vzhledem k aktuální situace je zřejmé, že klasická výuka v nejbližších týdnech probíhat nebude. Během minulých dvou týdnů, se vás naši pedagogové snažili kontaktovat a nabídnout vám možnosti distanční výuky.   Distanční […] … Chci vědět více »

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Vážení rodiče, milí žáci, v souvislosti s aktuálním nařízením Ministerstva zdravotnictví a následného doporučení krajského úřadu jsme přistoupili k dočasnému přerušení výuky z důvodu šířícího se viru COVID-19, a to do odvolání s účinností od 11. března 2020. O dalším postupu nařízení Ministerstva zdravotnictví a obnově výuky vás budeme informovat zde na webových stránkách nebo […] … Chci vědět více »

Pololetní přehrávky hudebního oboru a hodiny otevřených dvěří tanečního oboru

V týdnu od 20. do 24. ledna, budou probíhat pololetní přehrávky žáků hudebního oboru pro rodiče. V tomtéž týdnu, budou probíhat hodiny otevřených dvěří pro rodiče žáků tanečního  oboru.       … Chci vědět více »

Hudební pohádka „Kaňka do pohádky“ a taneční vystoupení „Než stromek zazáří“

Ve středu 18.12. v 18.00 hodin uvede literárně dramatické oddělení pod vedením uč. Olgy Šulové, za spolupráce hudebního a tanečního oddělení muzikál „Kaňka do pohádky“. Ve čtvrtek 19.12. v 17.00 hodin, budou mít žáci tanečního oboru předvánoční vystoupení s názvem „Než stromek zazáří“.   Všichni jsou srdečně zváni. … Chci vědět více »

1 2 3 4