amoxicillin und Azithromycin zusammen eingenommen €123.94

Taneční pohádka Zlatovláska

Krásný příběh zlatovlasé panny a hodného kuchaře Jiříka

Na světě jsou lidé dobří a zlí, upřímní a závistiví, nezištní a ziskuchtiví, stejně jako v pohádkách odpradávna bojuje dobro se zlem a hloupost s chytrostí.
Jiřík je králův kuchař a do jeho života vstoupilo mnoho nového, neznámého a nečekaného. Pomineme-li zázračného hada, mravenečky, zlatou rybku, opuštěná ptáčátka, téměř v cíli své cesty nalezl i lásku. Kvůli ní nakonec hlavu nejenom ztratil, ale o ni přišel… Kdo by neznal tento prastarý příběh, převyprávěný B. Němcovou nebo K. J. Erbenem. Nebojte se, všechno dopadlo dobře a zlo se potrestalo samo.
V podání tanečníků z oddělení J. Vinklerové a I. Čepové SZUŠ Blansko je pohádka o to poutavější, interpretace Vašich – našich dětí je totiž neopakovatelná. Jsme rádi, že jsme všechny hosty v sále mohli opět přivést na chvíli do přenádherného světa pohádek a mnohým umožnili zavzpomínat na dětství. Být dítětem je krásné a žít v prostředí lásky, porozumění, míru a dostatku je požehnáním. Vedeme-li děti k umění, spolupráci, toleranci a cítění byť jen prostřednictvím pohádek či uměleckého vzdělávání, jdou tím správným směrem stát se kultivovaným, laskavým, lepším člověkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

« Zpět na přehled fotogalerií