Azithromycin 500 dauer €74.38

Proběhlé akce

- Recitační soutěž literárně dramatického oddělení

V úterý 21. února proběhne školní kolo recitační soutěže literárně dramatického oboru v soutěžích ZUŠ vyhlášených pro letošní školní rok. Chci vědět více »

- Vánoční přání a PF

Přejeme všem krásné, klidné vánoční svátky a do nového roku 2023 jen to nejlepší, krapet štěstí a hlavně zdraví.   Chci vědět více »

- Živý Betlém v zámku

Naši malí Drahánci udržují tradici, stejně jako jejich předchůdci i oni se zapojí do Živého Betlému, který se uskuteční 25.12.2022 od 14.30 hodin u blanenského zámku. Všechny srdečně zveme 🙂   Chci vědět více »

- Než stromek zazáří

Předvánoční představení žáků tanečního oboru, Dělnický dům sál S1 v 17.00 hodin.   Chci vědět více »

- Adventní koncert peagogů a hostů školy

Všechny srdečně zveme na Adventní koncert padagogů a hostů školy kostel sv. Martina v úterý 20.12.2022 od 19.00 hodin.   Chci vědět více »

- Předvánoční koncert žáků hudebního oboru

Dělnický dům sál S1 v 18.00 hodin   Chci vědět více »

- 2. Adventní (Andělská) sobota

Žáci literárně dramatického oddělení a členové Folklorních souborů Drahánek a Drahan Blansko, vystoupí na 2. adventní (andělské) sobotě, kterou pořádá Kulturní středisko města Blanska. Celý program poběží od 15.00 hodin a naši žáci vystoupí v bloku od 16.00 hodin. Chci vědět více »

-

Folklorní soubor Drahan Blansko se zúčastní ve středu 28. září 2022 Lidové krojové pouti u sv. Jana Nepomuckému. Připojte se s námi k nedávno obnovené tradici lidové pouti. Průvod zahájíme v Bazilice minor Nanebevzetí P. Marie v doprovodu dechové hudby se vydáme se společně k cíli, jímž je kostel na Zelené hoře.   hoře. Chci vědět více »

- Zažít Blansko jinak

Naše škola se zúčastní v neděli 11. 9. 2022 od 11 – 15 hodin čtvrtého ročníku sousedské slavnosti ZAŽÍT BLANSKO JINAK Najdete nás na Rožmitálově ulici v Blansku. https://www.zazitblanskojinak.cz/ Folklorní soubory Drahan a Drahánek Blansko s Cimbálovou muzikou Drahan vystoupí od 11.00 do 12.00 hodin.       Chci vědět více »