Azithromycin 500 dauer €74.38

Proběhlé akce

- Mikulášské odpoledne

Vážení rodiče, milé děti, zveme vás na MIKULÁŠSKOU NADÍLKU od Soukromé ZUŠ Blansko. Pro děti jsou připraveny dárky v podobě krátkého hudebního vystoupení, tvořivých dílen s čerty a anděly (malování na obličej, tvoření vánočních ozdob, taneční čertí kreace). Na závěr přijde Mikuláš a hodným dětem rozdá za odměnu sladké balíčky. Pondělí 4. prosince 2023 v […] Chci vědět více »

- Lidová krojová Pouť na Zelené hoře

Program Lidové krojové pouti na Zelené hoře. 9–10 hod.: Sraz účastníků v areálu Zámku Kinských ve Žďáře nad Sázavou II., kde budou připraveny šatny pro krojované účastníky 10 hod.: Klášterní kostel Nanebevzetí P. Marie – Bazilika Minor. Přivítání a zahájení pouti. 10:30 hod.: Poutní průvod na Zelenou horu za doprovodu dechové hudby z Nového Veselí […] Chci vědět více »

- Třebíčské Bramborobraní

V sobotu 23.9.2023 se náš Folklorní soubor Drahan Blansko již po několikáté zúčastní Třebíčského Bramborobraní, což je podzimní kulturní festival, konaný od roku 1998 v Třebíčí. Jeho náplní je folklor a hosty jsou folklorní soubory z Vysočiny a okolí.   Chci vědět více »

- Zažít Blansko jinak 2023

Zastavte se v neděli 10.9. na Rožmitálově ulici na akci Zažít Blansko jinak V programu vystoupí školní kapely Fiftyfifty a Generátor náhodných slov   Chci vědět více »

- VII. Absolventský koncert žáků hudebního oboru

Soukromá základní umělecká škola Blansko, všechny srdečně zve na VII. ABSOLVENTSKÝ KONCERT žáků hudebního oboru školy. 9. června 2023 v 17.00 hodin, Soukromá ZUŠ Blansko, sál S4. Vystoupí absolventi ze třídy vyučující Jany Švestkové. Chci vědět více »

- Člověk a moře – výstava absolventů výtvarného oboru

Člověk a moře Výstava prací absolventů výtvarného oboru školy. Zahájení výstavy 9.6.2023 v 16.00 hodin. Chci vědět více »